Центр Стратегічних Ініціатив

ЦЕНТР СТРАТЕГІЧНИХ
ІНІЦІАТИВ

УКР  |  ENG  
   ГОЛОВНА    НОВИНИ    Клуб сімейного розвитку    Про організацію   Програма для НДО   Програма для бізнесу   Проекти  
    Проекти :: ПРОЕКТ “ПРАКТИЧНА ДОПОМОГА МІСТУ” :: Підтримка громадянських ініціатив
ПРОЕКТ “ПРАКТИЧНА ДОПОМОГА МІСТУ”
 • Підтримка громадянських ініціатив
 • Права людини
 • Рівність жінок, етнічних меншин
 • Профілактика негативних явищ
 • Фотосесія
 • Проект “Створення Студентського Центру Кар'єри”
  Підтримка громадянських ініціатив

  Назва проекту: Школа молодіжного лідера 
   
  Термін виконання: 23 січня - 24 березня 2006р.
   
  Виконавці:
  Попик Андрій Васильович - керівник проекту
  Ковильник Сергій - ассистент керівника
   
  Потреба в громаді: У місті Хмельницькому дієві молодіжні об’єднання можна перерахувати на пальцях. Однією з причин, що зумовили таку ситуацію в молодіжному русі міста є те, що більшість молодих активних людей не отримують достатньої інформації про громадський рух а також не мають навичок роботи в громадських об’єднаннях. Даний проект передбачає проведення “Школи молодіжного лідера” (серії з 8-ми трьохгодинних тренінгів) для активних ініціативних старшокласників міста з основ громадської діяльності. Учасники у кількості 60 чоловік будуть розподілені на 2 групи (потоки), на лютий та березень місяць (по 8 тренінгів на кожну групу), по 2 тренінги в тиждень.На деякі тренінги будуть запрошуватися лідери молодіжних організацій міста Хмельницького.
   
  Цільова група: учні 10-11 класів шкіл міста та учні профтехучилищ у кількості 60 чоловік.
   
  Мета: сприяти розвитку молодіжного руху м.Хмельницького.
   
  Результати: В результаті проекту 60 молодих громадян отримали навички громадської діяльності, познайомилися з лідерами дієвих молодіжних організацій міста, та отримали можливість практичного застосування набутих знань, в даних громадських організаціях.
   
  Бюджет: 580грн
  Назва проекту: Розробка cтратегічного планування для громадських організацій в смт.Гриців
  Термін реалізації: лютийквітень 2006 року.
   
  Виконавці:
  Овчарук Аліна - керівник проекту
  МихайлоВойтович – координатор проекту,
  Тетяна Василик – координатор проекту.
   
  Мета: покращити діяльність та налагодити співпрацю Грицівських громадських організацій: Асоціація “Відродження Грицева”, Хмельницької обласної громадської організації Фонду Сталого Розвитку “Стара Волинь” та її жіночого осередку “Світлиці пані Оксани”, та Кластеру сільського туризму “Оберіг”, організувавши робочу зустріч ініціативної групи для навчання та розробки стратегічного плануванну розвитку грицівських громадських об’єднань.
   
  Результати:
  1.Розроблена стратегія діяльності чотирьох грицівських громадських організацій на 5-10 років та робочий план на наступних 3 роки ( 2007 – 2010 рр.)
  2.Віддруковано і розповсюджено 2000 примірників рекламних листівок. 
  3.Налагоджена тісна співпраця та партнерство між організаціями.
  4.Налагоджені контакти із ЗМІ для постійного інформування про діяльність чотирьох грицівських громадських організацій.
   
  Результати в перспективі:
  1.        Розроблена стратегія успішно реалізується, постійно проводиться моніторинг виконання планів.
  2.    На базі Асоціації “Відродження Грицева” створений відділ реклами, який постійно інформує громадськість регіону про діяльність чотирьох грицівських громадських організацій (ЗМІ, буклети, повідомлення, інтернет), спонукаючи зацікавлених осіб до співпраці та партнерства.
   
  Бюджет: 950 грн.
   
  Назва проекту: Формування молодіжної політики в місті: шляхи співпраці
   
  Термін виконання: 10 березня – 20 квітня 2006 р.
   
  Виконавці: Шепетівська міська молодіжна громадська організація «КЕДР»
  Василик Тетяна Павлівна - керівник проекту,
  Андрощук Любов Степанівна – координатор проекту,
  Новосад Богдана Анатоліївна - координатор проекту.
   
  Мета: активізуватигромадський рух у м.Шепетівка шляхом налагодження більш тісних контактів МГО “КЕДР” з громадськими об’єднаннями міста та органами місцевого самоврядування та укладення договорів про співпрацю
   
  Результати проекту:
  • МГО “КЕДР” зарекомендувала себе як надійний партнер органів місцевого самоврядування, бізнес-структур та громадських організацій
  • ГО, що діють в місті налагодили співпрацю, уклавши відповідні договори. Органи місцевого самоврядування сприятимуть діяльності ГО згідно з укладеним договором.
   
  Результати в перспективі:
  • МГО “КЕДР” як джерело активізації громадського руху налагодить партнерські стосунки з ГО регіону, а токож залучить кошти задля ефективної реалізації громаських ініціатив
  • Об’єднавча діяльність МГО “КЕДР” спричинить активний обмін досвідом успішної діяльності серед ГО та підвищення їх конкурентноспроможності
  • Будуть розроблятися та реалізовуватися спільні масштабні проекти, які важко реалізовувати самотужки
  • До громадської діяльності залучаться нові особистості, які візьмуть активну участь у побудові громадянського суспільства
   
  Бюджет: 1000 грн.
   
  Назва проекту: Популяризація волонтерства серед громадськості
   
  Термін виконання 4-х міні проектів: лютий-березень 2006 року.
   
  Потреба в громаді:Важко переоцінити актуальність та важливість розвитку волонтерського руху, його значення у діяльності громадських організацій та благодійних фондів. Активне залучення волонтерів до реалізації різнопланових програм є важливою складовою розвитку громадянського суспільства. В зв'язку з цим, необхідно як можна більше популяризувати ідею волонтерства серед молодих хмельничан. 
   
  Проект №1
  Виконавці:
  Березніцька Інга Олександрівна - керівник проекту
  Цільова група: студенти ХНУ 1-3 курсу факультету міжнародних відносин, спеціальність “Переклад”, 150 осіб.
  Мета проекту: популяризація волонтерства серед громадськості, особливо серед молоді, підвищення рівня розуміння волонтерської праці серед громадськості, представників органів державної влади та громадських організацій.
  Бюджет проекту №1: 180 грн.
  Результати проекту № 1: В результаті проекту було проведене опитування студентів ХНУ стосовно їх потенційної участі в роботі молодіжних громадських організацій Хмельниччини. Був складений список найбільш громадсько активних студентів. Даних студентів було запрошено на зустріч з представниками ЦСІ та інших НУО Хмельничини для ознайомлення з проектом “Практична допомога місту” та участі в розробці та виконанні міні-грантів.
   
  Проект №2
  Виконавці:
  Грицина Леся - керівник проекту
  Мета проекту №2: Проведення інформаційної компанії з метою популяризації волонтерства серед громадськості м.Хмельницького.
  Бюджет проекту №2: 850 грн.
  Результати проекту № 2:
  -          розроблено та видано інформаційний буклет;
  -          розповсюджено буклети серед державних та громадських організацій Хмельницької області.
   
  Проект №3
  Виконавці:
  Паскана Лена - керівник проекту.
  Мета проекту №3: проведення тренінгу "Робота з волонтерами" для 15 неурядових громадських організацій м. Хмельницького, використовуючи отримані результати анкетування (проект 1) та підготовлений інформаційний буклет (проект 2). 
  Бюджет проекту №3: 270 грн.
  Результати проекту № 3: В результаті реалізації проекту лідери 15 громадських організацій Хмельницької області прой тренінг по роботі з волонтерами, підвищили свої знання з питань залучення та організації роботи волонтерів до діяльності неурядових громадських організацій.
   
  Проект №4
  Виконавці:
  Березніцька Інга Олександрівна - керівник проекту
  Мета проекту №4: провести тренінг для активної молоді "Робота волонтером в неурядових громадських організаціях", використовуючи підготовлений інформаційний буклет (проект 2) та сформувавши групу слухачів з активної молоді, яку було виявлено під час реалізації проекту №1. Запросити представників громадських організацій, що брали участь в проекті 3, для презентаційного виступу та встановлення співпраці між НУО та волонтерами.
  Бюджет проекту №4: 290 грн.
  Результати проекту № 4: В результаті реалізації проекту активна молодь м.Хмельницького пройшла тренінг "Робота волонтером в неурядових громадських організаціях", підвищила рівень розуміння волонтерської праці в неурядових громадських організаціях Хмельницької області.
   

  Copyright © 2006 Центр Стратегічних Ініціатив. Усі права захищено
  Розробка та підтримка:
   дизайн студія LKdesign
  Переклад матеріалів web-сайту на англійську мову: Меган Тетрік - волонтер Корпусу Миру США
  Україна, Хмельницький, вул. Свободи 36, к.601
  Тел./факс: +38 (0382) 76 34 34
  E-mail:
   csi@ukr.net
  Головна  |   Новини   |  Клуб сімейного розвитку   |  Про організацію  |  Програма для бізнесу  |  Програма для НДО  |  Проекти